ullishte 111111 Maminas

Ulishtja eshte e rrethuar me porte kryesore, me uje vadites ne mes te parceles. ka 100 rrenje ullinj shekullore dhe 700 ulli i kultivuar spanjoll. Me mundesi ndarjeje ne 3 pjese. Disponoj certefikate pronesie. Cmimi i diskutueshem.

Ndryshuar ne 17 Shtator, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 17 Shtator, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 17 Shtator, 2019