Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 8, 119 m² 125.000 Euro 125000 Don Bosko

Apartamenti me siperfaqe totale 119 m2,ne fillim te don boscos ne nje kompleks modern banimi. Ka 1 organizim shume te mire te brendshem ne 1 sallon+gatim,2 dhoma gjumi te bollshme, 2 tualete njera me dritare dhe ballkon. Orientimi veri-lindje ofron drite e optimizem pjesen me te madhe te dites. Apartamenti eshte i sapo investuar , i mobiluar me cdo gje te re dhe ndodhet ne nje objekt shume te mire ndertim i vitit 2016. Cmimi : 125.000 Eur Me hipoteke!

Ndryshuar ne 20 Shtator, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 13 Shtator, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 20 Shtator, 2019