Shitet Toka ! 125000 Gurez - Komuna Fushe Kuqe

SHITET TOKE + TRUALL per cdo lloj ndertimi, e TRASHEGUAR BREZ PAS BREZI dhe me HIPOTEKE , qe do te thote se: ESHTE TOKE PA KONFLIKT.
Siperfaqja 12 dylym ( dynym ) e gjyse = 12 500 m2. ¢mimi 10 mije € per dylym (dynym), ose 10 € per m2 .
( OSE 125 ARI . Cmimi eshte: 1 ARI = 1000 EURO )
Fshati Gurez, rreth 3 km. larg nga Laguna e Patokut . Dhe 2 km. larg nga vendi PIKERISHT ku bashkohet RRUGA E KOMBIT me Autostraden Tirane -Shkoder.
Mund te shitet edhe e ndare ne dy pjese nga 6 dylym.
OSE nga 60 ARI .
TEL. 069 63 35 945 . E-mail [email protected]
Kordinatat ne harte jane si me poshte vijon :
https://goo.gl/maps/dWGr1rg2VvJ2

Ndryshuar ne 12 Shtator, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 12 Shtator, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 12 Shtator, 2019