Shes apartament 3+1+A+BLK Kati 8, 163 m² 350000 Rruga e Elbasanit

Super Okazion,shitet apartament i tipit 3+1 tek Ambasada Amerikane, prane restorant "FIORE". Ndodhet ne nje zone strategjike, e aksesueshme nga shume rruge kryesore te Tiranes. Apartamenti eshte i arreduar totalisht me arkitekt,duke ofruar nje mobilim super luksoz, dhe ku ngjyrat kombinohen me njera-tjetren. Siperfaqja totale 163 m2, ndodhet ne katin e 8,Ashensor,roje 24 h. Perbehet nga salloni I bollshem,3 dhoma gjumi,2 tualete dhe ballkonet. Ne cmimin e ofruar perfshihen edhe 2 garazhd ne katin -1 te pallatit. Cmimi : 350.000 Euro Me hipoteke te rregullt!

Ndryshuar ne 12 Shtator, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 11 Shtator, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 12 Shtator, 2019