Shes Vile 2+1+A+BLK 120 m² 189000 Gjiri i Lalzit

Shitet super Vile 2+1 ne nje nga resortet me te mira te Gjirin e Lalzit, Kompleksi "San Pietro" . San Pietro Resort ju ofron nje stil jetese te larte, shume prane bregdetit. Vilat eshte e konceptuar ne dy kate banimi dhe ka edhe pjesen e oborrit. Siperfaqja e viles eshte 120 m2,Sip. e katit perdhe eshte 50.67 m2,Sip. katit te pare eshte 69.23 m2; Kati perdhe eshte i organizuar ne 1 sallon te mrekullueshem, me 1 tualet dhe i arreduar me nje super kombinim te ngjyrave. Kati i pare perfshin 2 dhoma gjumi, me një verandë të bukur dhe 1 tualet. Cmimi : 189.000 Euro.

Ndryshuar ne 11 Shtator, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 11 Shtator, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 11 Shtator, 2019