apartament 52000 Tirane

Pallat i ri i sapop�rfunduar, punime teper cil�sore, pamje nga jug-perendimi, me ashensor modern. Apartamenti eshte i tipit 1+1, kati 2 banimit, perbehet nga soxhorno, 1 dhome gjumi +1 tualet dhe ballkoni. Siperfaqe totale e apartamentit eshte 64 m2. Apartament I pabanuar me pare. Cmimi : 52.000 Euro. Me hipoteke te rregullt!

Ndryshuar ne 6 Shtator, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 6 Shtator, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 6 Shtator, 2019