apartament 36000 Tirane

Shitet apartament 1+1, zonen e Freskut, Linze. Apartamenti �sht� i pozionuar n� katin e 2, t� 1 pallati t� ri me sip�rfaqe totale prej 85 m2. Apartamenti perbehet nga: salloni I bollshem+ambient gatimi, 1 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Aktualisht ne faze murature dhe suvatimi. Cmimi: 36.000 Euro. Certifikata ne proces.

Ndryshuar ne 6 Shtator, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 6 Shtator, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 6 Shtator, 2019