Dyqan për shitje në Zdrale 61100 Zdrale

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan në kryqëzimin e Zdrales, me sipërfaqe prej 61.1 m².

Dyqani ndodhet në katin e parë të pallatit.

Është i shtruar me pllakë dhe ka një banjo.

Ndodhet në një zonë me mjaft qarkullim për bizneset.

Ndryshuar ne 6 Shtator, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 6 Shtator, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 6 Shtator, 2019