Apartament me qira në qendër të qytetit 2 Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament të ndodhur në qendër të qytetit.

Apartamenti gëzon sipërfaqe 60 m² dhe ndodhet në katin e shtatë.

Cilësitë e apartamentit: - është i shtruar me parket

- dritaret janë duralumini

- banjo e kompletuar

- e pa arreduar

- ka ashensor.

Apartamenti ofron mundësi shfrytëzimi edhe si studio.

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

Ndryshuar ne 6 Shtator, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 6 Shtator, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 6 Shtator, 2019