Apartament 2+1 në shitje tek Varrezat Katolike 50000 Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në rrugën “Hile Mosi”, pranë varrezave katolike.

Apartamenti ka sipërfaqe 70 m² dhe ndodhet në katin e dytë banim.

Përbëhet nga: – salloni dhe kuzhina

– dy dhoma gjumi

– një banjo.

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar i gjithi me parket

– dritare duralumini të pajisura me grila

– ka kapotë të jashtme për izolim ndaj temperaturës

– banjoja është me pllakë dhe ka të gjitha hidrosanitaret e duhura

– ka kondicioner në sallon dhe në njërën nga dhomat e gjumit

– kuzhina është e pajisura me të gjitha elektroshtëpiaket.

Apartamenti është i arreduar në mënyrë bashkëkohore dhe ofrohet në shitje i arreduar.

Ndryshuar ne 5 Shtator, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 5 Shtator, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 5 Shtator, 2019