Apartament 2+1 me qira, tek Radio Shkodra 300 sheshi Demokracia

Sun Real Estate ofron me qira nj� apartament 2+1 me sip�rfaqe 70 m� t� ndodhur n� godin�n e re, tek Radio Shkodra. Apartamenti ndodhet n� katin e kat�rt t� banimit, ofron hap�sir� t� bollshme: nj� sallon, dy dhoma gjumi dhe nj� banjo. T� gjitha dritaret jan� t� pajisura me grila, dhe ofrojn� pamje t� qendr�s s� qytetit. Apartamenti �sht� i shtruar t�r�sisht me pllak� dhe ofrohet i pamobiluar. Mund te shfyt�zohet dhe si ambjent zyre.

Ndryshuar ne 5 Shtator, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 5 Shtator, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 5 Shtator, 2019