Apartament 1+1 me qira në Rus 123 Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur në Rus .

Apartamenti ka sipërfaqe 58 m² dhe ndodhet në katine katërt (IV).

Përbëhet nga: - salloni dhe kuzhina

- një dhomë gjumi

- banjo

- ballkon.

Cilësitë e apartamentit: - është i shtruar me pllakë

- ka dritare duralumini

- dhoma e gjumit është e shtruar me parket

- banjoja është e pajisur me të gjitha hidrosanitare

- ofron pamje nga rruga kryesore

Apartamenti ofrohet me qira pjesërisht i mobiluar.

Ndryshuar ne 4 Shtator, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 4 Shtator, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 4 Shtator, 2019