Ambient Biznesi 250 m2 Vollga Dr. jepet me qera mujore 1300 Durres

Lokali eshte I kompletuar per Club ose NightClub , shume ambient I bukur dhe ne zonen me te mire te Durresit ( perballe Torres Veneciane). Veranda dhe ambienti jan rinovuar se fundmi. Pagesa per Qerane 3+1 ( 3 muaj garanci + muaji qerase).

Ndryshuar ne 3 Mars, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 4 Shtator, 2019 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 3 Mars, 2020