Shtëpi private për shitje në Xhabiej 145000 Xhabiej

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2 katëshe të ndodhur në Xhabiej.

Prona ka sipërfaqe totale150m² nga ku 100m² është ndërtim dhe 50m² është oborr.

Shtëpia ofron: – dy sallone

– 2 kuzhina

– dy dhoma gjumi matrimoniale

– dy dhoma gjumi

– dy banjo

– një papafingo

– ballkon

– verandë.

ÇMIMI: 145’000 €

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ?+355676666765 ose ?+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]

Ndryshuar ne 3 Shtator, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 3 Shtator, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 3 Shtator, 2019