vile 180000 Krrabe

Vila pozicionohet buze rruges ne Krrabe, mes gjelberimit dhe ajrit te fresket, prane saj ndodhet vendnisja per ne piken turistike “Syri i Ciklopit”, nje rrugetim prej 4km e cila vizitohet nga turist te shumte. Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 196 m2, te ndara ne tre kate. Kati i pare organizohet ne soxhorno te madhe, kuzhine me vete, si dhe nje tualet. Kati i dyte organizohet, ne holl, dy dhoma gjumi, tualet, si dhe verande 10 m2. Kati trete organizohet, holl, dhome (momentalisht studio) dhome sherbimi (momentalisht ambient i surveimit te kamerave), si dhe nje verande 26 m2. Vila ka punime teper cilesore, dritaret dopioxham, grila persiane, sistem ngrohje, sistem kamerash, shpim per uje 100m thellesi i cili i jep pavaresi per ujin, etj. Pozicionimi qe ka vetem 15 min larg nga TEG-u e ben te pershtatshem per vile banimi, apo ambient biznesi, si restorant me prodhime bio te zones etj. Siperfaqe ndertimi 196 m2, siperfaqe trualli 230 m2 , si dhe siperfaqe toke ne rrethimin e viles 600m2. Per me shume informacion ose per nje vizit ne prone kontaktoni ne 0694266788 email; [email protected] . TOWN ESTATE .

Ndryshuar ne 3 Shtator, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 3 Shtator, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 3 Shtator, 2019