Dyqan për shitje tek shkolla “Martin Camaj” 24000 Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me sipërfaqe 22.4 m².

Ambienti ndodhet në katin e parë pranë shkollës “Martin Camaj”.

Përbëhet nga një banjo dhe është i shtruar me pllaka.

Dyqani është i rikonstrukturuar, i përtshtatshëm për zyra.

Ka vetratë xhami, grilë elektrike, me kapotë të jashtme për termoizolim.

Ka instalime të reja dhe ndriçim të jashtëm.

Ndryshuar ne 2 Shtator, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 2 Shtator, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 2 Shtator, 2019