Apartament 1+1 me qira në Rus 150 Rus

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1, tek Pallati me Hark, Rus.

Apartamenti ka sipërfaqe 56 m² dhe ndodhet në katin e dytë.

Ofron: – një sallon,

– një dhomë gjumi,

– një banjo,

– një ballkon.

Apartamenti është i shtruar me pllakë dhe jepet me qira i mobiluar.

Ndryshuar ne 2 Shtator, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 2 Shtator, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 2 Shtator, 2019