Apartament 2+1 për shitje në rrugën "Bujar Bishanaku" 73530 Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në rrugën "Bujar Bishanaku'.

Apartamenti ka sipërfaqe 104 m² dhe ndodhet në katin e katërt banim.

Sipërfaqja e bollshme e apartamentit ofron: - sallonin dhe kuzhinën

- dy dhoma gjumi

- dy banjo

- dy ballkone.

Cilësitë e apartamentit: - ballkonet ofrojnë pamje nga rruga kryesore

- ka ashensor

- ofrohet në shitje i mobiluar.

- apartamenti është i shtruar në pllakë

- pallati është ndërtim i viteve të fundit

- dritaret janë duralumini dhe janë të pajisura me grila

Ndryshuar ne 2 Shtator, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 2 Shtator, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 2 Shtator, 2019