Apartament 2+1 në shitje, pranë teatrit “Migjeni” 640 Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 118 m² pranë teatrit “Migjeni” në një pallat në kat të katërt të banimit.

Apartamenti ka dy dhoma gjumi, dy banjo dhe një ballkon.

Ndryshuar ne 31 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 31 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 31 Gusht, 2019