Apartament 2+1 në shitje, te Dollari 60000 Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me adresë: Rruga “Nuri Bushati” (Te dollari).

Apartamenti ndodhet në katin e tretë të ndërtesës (kati i parë i banimit) me një hapësirë banimi prej 100m² (85 m² + 15m² pjesë e përbashkët), e cila përbëhet nga: dy dhoma gjumi, një sallon, një kuzhinë dhe dy banjo.

Apartamenti është i pajisur me sistem kaldajë, i shtruar i gjithi me pllakë, ka dritare dopio-xham, dyer druri .

Jetojnë vetëm dy familje për kat, gjë që siguron qetësi për banuesit.

Njëra dhomë është e pajisur me banjo.

Ndryshuar ne 31 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 31 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 31 Gusht, 2019