Apartament me Qira: 250 Tirane

Jepet me qira apartament 1+1 tek Rruga e Dibres (Medreseja). Me siperfaqe 70 m2, kati 3, pallat I ri I mobiluar. Perbehet nga salloni+gatim, 1 dhome, 1 tualet dhe 1 ballkon. Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe familjare. Cmimi : 250 Euro.

Ndryshuar ne 31 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 31 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 31 Gusht, 2019