Apartament 2+1 në shitje te Teatri “Migjeni” 51200 Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në shitje me sipërfaqe 80 m² te teatri “Migjeni”.

Apartamenti ndodhet në katin e 6 të një pallati të ri.

Ka dy dhoma gjumi, një banjo dhe një ballkon.

Ndryshuar ne 30 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 30 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 30 Gusht, 2019