Apartament 2+1 për shitje në rrugën Pogej 60000 rruga Pogej

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 të ndodhur në rrugën “Pogej”, Rus.

Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë banim dhe ka sipërfaqe prej 120 m².

Ofron: -sallon+kuzhinë

-dy dhoma gjumi

-dy banjo

-një ballkon

Apartamenti është i ri dhe i gjithi i shtruar në pllakë.

Pallati ka ashensor.

Ndryshuar ne 30 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 30 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 30 Gusht, 2019