Apartament per Shitje: 40000 Lura

Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 54 m2 tek Kompleksi Rezidencial Lura, Gjiri i Lalzit. E pozicionuar midis pishave te kompleksit i cili organizohet nga nje sallon ndenie +ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Fshati Turistik Lura �sht� i vendosur n� nj� pozit� fantastike n� mes t� bukuris� natyrore, kompleksi �sht� i rrethuar nga nj� pyll i dendur me pisha te gjelbra. Kompleksi �sht� i vendosur n� veri t� Durr�sit dhe shtrihet p�rtej Detit Adriatik. Pylli me pisha qe shtrihet pergjate bregdetit gjithashtu ofron nj� bukuri t� rrall�. Klima mesdhetare me m� shum� se 2000 or� me diell n� vit e b�n k�t� vend terheqes dhe te jete zgjedhja e familjeve t� shumta p�r nj� sht�pi t� dyt� relaksuese. Cmimi: 40.000 Euro.

Ndryshuar ne 30 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 30 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 30 Gusht, 2019