Shtepi 130.000 euro Fier

Rruga : Vangjel Cepo

Shitet shtepi 2 kateshe, me siperfaqe 350 m2, me kopesht/bahce. Shtepia eshte e re dhe me hipotek. Lagja Liri (ish shkolla e lire)

Cel. : 0693135142

Ndryshuar ne 29 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 29 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 29 Gusht, 2019