Apartament 3+1 për shitje te Dollari 105000 Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 të ndodhur në rrugën “Nuri Bushati”, te Dollari.

Apartamenti ka sipërfaqe 132 m² dhe ndodhet në katin e dytë banim.

Hapësira e bollshme e apartamentit ofron: – sallon + kuzhina

– tre dhoma gjumi

– një dhomë e vogël që mund të shërbejë si zyrë

– dy banjo

– një ballkon.

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar i gjithë apartamenti me parket

– ka dritare duralumini të pajisura me grila

– banjot janë të kompletuara me të gjitha hidrosanitaret

– ka kondicioner në çdo dhomë

– kuzhina është e kompletuar me të gjitha elektroshtëpiaket

– ballkoni është i mbyllur

Apartamenti ofrohet për shitje i arreduar.

Ndryshuar ne 29 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 29 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 29 Gusht, 2019