Ambient Biznesi për shitje në Xhabiej 70000 Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në Xhabiej.

Ambienti ka një sipërfaqe 44 m² dhe ndodhet buzë rruge, pozicion që e bën ate mjaft favorizues për shfrytëzim biznesi te shumëllojshëm.

Ka vetratë xhami e cila mundëson shikueshmëri të qartë të biznesit.

Ambienti ka një banjo.

Ndryshuar ne 29 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 29 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 29 Gusht, 2019