Truall për shitje në Perash 56250 Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një truall të ndodhur në Perash, tek Isa Boletini.

Ka një sipërfaqe prej 177.7 m², në të cilën ndodhet një shtëpi private dy-katëshe me sipërfaqe 60.5 m².

Shtëpia është e mobiluar dhe ka një dhomë gjumi dhe një sallon.

Ndryshuar ne 28 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 28 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 28 Gusht, 2019