Apartament 1+1 për shitje tek Enoteka 675 Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 pranë Enotekës, G'juhadol.

Apartamenti ka sipërfaqe 74.6 m² dhe ndodhet në katin e parë.

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është shumë e qetë dhe afër të gjithë faciliteteve të ndryshme si: teatër, kinema, farmaci, bar- restorant etj.

Përbëhet nga: - salloni + kuzhina

- dhomë gjumi

- një banjo

- ballkon.

Cilësitë e apartamentit:- është apartament i ri

- është i shtruar i gjithë apartamenti me pllakë

- dritare duralumini të pajisura me grila

- banjo e kompletuar me të gjitha hidrosanitaret e nevojshme

Apartamenti ofron gjithashtu dhe garazhd me sipërfaqe 25 m².

Ndryshuar ne 27 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 27 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 27 Gusht, 2019