Apartament 1+1 me qira në Parrucë. 164 Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur në Parrucë.

Apartamenti ka sipërfaqe prej 66 m²dhe ndodhet në katin e pestë (V).

Përbëhet nga: – salloni

– kuzhina

– një dhomë gjumi

– një banjo

– ballkon (ndodhet në dhomën e gjumit)

Cilësitë e apartamentit: – salloni është i shtruar me parket

– dritaret janë duralumini dhe kanë grila

– ofrohet me qira i mobiluar

Ndryshuar ne 27 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 27 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 27 Gusht, 2019