Apartament 1+1 në shitje te Shtëpia e Pionierit 52000 rruga Edith Durham

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në shitje me sipërfaqe 80 m² në katin e parë të banimit.

Apartamenti ndodhet te ish-Shtëpia e Pionierit, në Sarreq.

Pallati është i ri dhe ka një dhomë gjumi, një sallon, një ballkon dhe një banjo.

Shitet i pamobiluar.

Ndryshuar ne 26 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 26 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 26 Gusht, 2019