Apartament 2+1 me qira në Rus 165 Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur në Rus.

Apartamenti ka sipërfaqe 80 m² dhe ndodhet në katin e katërt (IV).

Përbëhet nga: - salloni dhe kuzhina

- dy dhoma gjumi

- një banjo

- një ballkon.

Cilësitë e apartamentit: - eshte i rikonstruktuar

- i mobiluar me kushte bashkëkohore

- dhomat e gjumit janë të shtruara me parket

- ka dritare duralumini të pajisura me grila

Apartamenti ofrohet me qira i arreduar.

Ndryshuar ne 26 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 26 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 26 Gusht, 2019