Apartament 2+1 në shitje tek Rotondoja e Policisë 70000 rruga Levizja e Postrribes

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në rrugën “Lëvizja e Postrribës”, tek rotondoja e Policisë.

Apartamenti ka sipërfaqe 151 m² dhe ndodhet në katin e tetë.

Hapësira e bollshme e apartamentit ofron: -sallon + kuzhinë

-dy dhoma gjumi

-dy banjo

-verandë

-ballkon.

Veçoritë e apartamentit: -është i gjithi i shtruar me pllakë

-banjo të kompletuara

-të gjitha dritaret janë të pajisura me grila

-dyer druriApartamenti është ndërtesë e re, shtruar e gjitha në pllakë dhe pallati ka ashensor.

Ndryshuar ne 26 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 26 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 26 Gusht, 2019