Dyqan me qira tek Isa Boletini 205 Isa Boletini

Sun Real Estate ofron me qira nj� dyqan t� ndodhur tek "isa Boletini".

Dyqani ka sip�rfaqe 50 m� dhe ndodhet buz� rruge kryesore.

Cil�sit� e dyqanit: - �sht� n� form�n e nj� duplexi

- e shtruar me pllak�

- ka nj� banjo.

Ofrohet me qira bosh.

Dyqani ka nj� vetrat� xhami e cila mund�son shikueshm�ri t� qart� t� biznesit.

Ambienti ndodhet n� nj� zon� mjaft t� frekuentuar t� qytetit t� Shkodr�s duke i mund�suar l�vizshm�ri t� lart� dhe af�rsin� me shum� sh�rbime t� tjera.

Ndryshuar ne 24 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 24 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 24 Gusht, 2019