Vilë tri-katëshe me qira te shkolla Teknologjike 495 Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një vile tri-katëshe me sipërfaqe 260 m² të ndodhur tek shkolla Teknologjike “Hamdi Bushati”.

Në katin e parë ofron mundësi shfrytëzimi për dyqan apo magazinë, ndërsa dy katet e tjera janë të banueshme.

Ambjetet e brendshme janë të bollshme duke ofruar 5 dhoma gjumi dhe 3 banjo.

Vila është e mobiluar plotësisht, dhe ofron një oborr të bollshëm për 2 vende parkimi.

Ndryshuar ne 24 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 24 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 24 Gusht, 2019