Apartament 2+1 me qira te Spitalet 200 Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira nj� apartament 2+1 me sip�rfaqe 87 m� t� ndodhur n� katin e kat�rt t� banimit.

Apartamenti ndodhet te Spitalet.

Ka dy dhoma gjumi, nj� sallon, nj� banjo dhe nj� ballkon.

�sht� i mobiluar n� m�nyr� cil�sore.

Ndryshuar ne 23 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 23 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 23 Gusht, 2019