Apartament 2+1 në shitje te Shtëpia e Pionierit 64000 Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në katin e tretë të banimit në Sarreq, te Shtëpia e Pionierit.

Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 98.75 m² (përfshirë sipërfaqet e përbashkëta).

Është i shtruar plotësisht me pllaka dhe shitet i pamobiluar.

Ndryshuar ne 23 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 23 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 23 Gusht, 2019