Vilë 3-katëshe me qira në Pedonale 1500 rruga 13 Dhjetori

Sun Real Estate ofron me qira një objekt 3-katësh, me sipërfaqe 145 m² të ndodhur në Pedonalen e qytetit të Shkodrës, pranë Bashkisë.

Objekti ndahet në këtë mënyrë:

Kati i parë: në të cilin ndodhet lokali, ka të gjitha pajisjet e nevojshme me një arredim mjaft të këndshëm dhe të rehatshëm.

Kati i dytë: është ambjent për banim që ofron: -një sallon,

-një kuzhinë,

-tre dhoma gjumi, të shtruara me parket

-dy banjo, të kompletuara

Ofrohet me qira i mobiluar.

Kati i tretë: është bosh, papafingo.

ÇMIMI: 1500 €/muaj

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

Ndryshuar ne 23 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 23 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 23 Gusht, 2019