Apartament 89000 Durres

Shitet Apartament 2+1

Shitet apartament 2+1 me sipërfaqe 118 m² në “Heaven Beach Residence” në Golem, Durrës. Apartamenti organizohet në:
• ambient ndenje-ngrenie
• kuzhinë me dritare,
• 2 dhoma gjumi,
• 2 tualete,
• koridor,
• ballkon.
Apartamenti ndodhet në një nga zonat me te mira në Golem, ku përveç cilësisë së lartë, të ndërtimit dhe qetësisë, ofron mundësi të mirë përdorimi si investim.
Çmimi 89'000 euro.

Për më shumë informacion kontaktoni:
Tel: +355697070703,
E-mail: [email protected]

Ndryshuar ne 22 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 22 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 22 Gusht, 2019