Apartament 58000 E Durres

Shitet apartament 1+1 me sipërfaqe 77 m² në “Heaven Beach Residence” në Golem, Durrës. Apartamenti organizohet në:
• ambient ndenje-ngrënie dhe kuzhinë,
• 1 dhomë gjumi,
• 1 tualet,
• korridor,
• ballkon.

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të mira në Golem, ku përveç cilësisë së lartë të ndërtimit dhe qetësisë, ofron dhe një mundësi të mirë përdorimi si investim.
Çmimi 58'000 euro.

Për më shumë informacion kontaktoni:
Tel: +355697070703,
E-mail: [email protected]

Ndryshuar ne 22 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 22 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 22 Gusht, 2019