Tokë për shitje pas Zmijanëve 22250 Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me një sipërfaqe prej 1800 m², pas Zmijanëve, në periferi të qytetit të Shkodrës në një zonë të qetë dhe plot ajër të pastër.

✔Cilësitë e tokës:

– Toka është e përshtatshme për ndërtimin e një vile, shtëpi private apo firma të ndryshme ndërtimi etj

– Toka është e pajisur me dokumenta te rregullta.

Ndryshuar ne 22 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 22 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 22 Gusht, 2019