Dyqan 190 Tirane

Prsh! Po jap nje te ri ambjent me qera
i ndertuar vetem para 1 viti ne qender te Tiranes prane Ambasades se Vatikanit.
Eshte i pershtashem per cfare dolloj biznesi dhenia e qerase gjithashtu kerkon 1-2 muaj para-pagim.Mund dhe te kontaktoni ne Viber ne numrin e meposhtem dhe ne email [email protected] Ju flm!

Ndryshuar ne 21 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 21 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Gusht, 2019