Shtëpi private në shitje në Bahçallëk 77000 Bahçallek

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private në Bahçallëk,

Shtëpia është një ndërtesë e re dy-katëshe me një sipërfaqe totale prej 300 m² (kati i parë, kati i dytë dhe oborri).

Kati I që mund të përdoret si garazh ose magazinë.

Kati II banues përfshin:

– dhomë ndenjeje + kuzhinë

– dy dhoma gjumi

– ballkon

– koridor i bollshëm.

Ka tarracë të izoluar për mbrojtje ndaj lagështirës.

Është mjaft e përshtatshme, pasi ndodhet larg smogut dhe zhurmave.

Ndodhet në një lagje të banuar nga familjarë.

Ndryshuar ne 20 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 20 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 20 Gusht, 2019