Apartament 2+1 me qira në Perash 290 Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 105 m² të ndodhur në kat të tretë.

Ndodhet në Perash, te Banja e Vogël.

Apartamenti ka dy dhoma gjumi, një sallon dhe një banjo të kompletuar.

Është tërësisht i arreduar në mënyrë shumë cilësore dhe ka tre kondicionerë.

Ndryshuar ne 20 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 20 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 20 Gusht, 2019