Apartament 3+1 në shitje tek Kopështi “Tom Ali Mhilli" 59000 Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 të ndodhur në rrugën “Doktor Ali Spahia”, pranë kopështit “Tom Ali Mhilli”.

Apartamenti ka sipërfaqe 110 m² dhe ndodhet në katin e tetë të banimit.

Përbëhet nga: – salloni + kuzhina

– tre dhoma gjumi

– dy banjo

– ballkon.

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë

– ka dritare dhe dyer duralumini

– ka banak në kuzhinë

– kondicioner në sallon

– ballkoni është i mbyllur

– banjot e kompletuara me të gjitha hidrosanitaret

ÇMIMI: 59’000 €

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

Ndryshuar ne 19 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 19 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 19 Gusht, 2019