Apartament 2+1 në shitje pranë shkollës “Jordan Misja" 58800 rruga Kardinal Mikel Koliqi

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 98 m² me vendndodhje në rrugën “Kardinal Mikel Koliqi”, përballë shkollës “Branko Kadia”.

✅Apartamenti është i pozicionuar në katin e III të ndërtesës dhe përbëhet nga:

-dy dhoma gjumi

-sallon + aneks

-ballkon

-koridor i bollshëm

-banjo (me dush)

-depo e vogël

✔Cilësi të apartamentit:

– Dyshemeja është e shtruar me pllakë

– Ka dyer druri dhe dritaret kanë grilë të jashtme.

– Të gjitha dhomat janë të pajisura me kondicioner

– Apartamenti është në gjendje tepër të mirë dhe i mobiluar në mënyrë

moderne.

Ndryshuar ne 17 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 17 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 17 Gusht, 2019