Apartament 3+1 për shitje pranë shkollës “Jordan Misja" 80000 Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 të ndodhur në rrugën “Kardinal Mikel Koliqi”.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 125 m² dhe ndodhet në katin e tretë të banimit.

Hapësira e bollshme e apartamentit ofron: -tre dhoma gjumi

– dy banjo

– një kuzhinë

– një korridor të bollshëm

– një ballkon

Ka mobilim të ri të papërdorur, cilësor dhe modern.

Apartamenti shitet i mobiluar.

Ndryshuar ne 17 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 17 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 17 Gusht, 2019