Apartament 2+1 për shitje në Sarreq 45300 Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në Sarreq.

Apartamenti ka sipërfaqe 70 m² dhe ndodhet në katin e pestë (V).

Përbëhet nga: – salloni

– kuzhinë

– dy dhoma gjumi

– një banjo

– një ballkon

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë

– dritare duralumini

– ka kondicioner në sallon

– ballkoni është i mbyllur

Apartamenti ofrohet në shitje i mobiluar.

Ndryshuar ne 17 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 17 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 17 Gusht, 2019