Shtepi 170000 Pogradec

Truall 624.2 m2, ndertese 85 m2, 3 kate me cati te shfrytezuar., (ne total 260 m2 siperfaqe banimi ) ka 450 m2 oborr perpara i gjelberuar , kopsht mbrapa 150 m2, e mobiluar ne gjitha dhomat, 4 wc te kompletuara, ngrohje qendrore per te gjtha ambientet me kaldaje (dru, gaz, nafte), Garazh, Sistem vaditje, pus, kopsht i gjelberuar,sistem monitorues kamerash , me hipoteke dhe dokumentacion te rregullt.
Adresa: Rruga e Volorekes, km i dyte, 30 m larg shkolles "RILINDJA", Pogradec.

Ndryshuar ne 17 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 17 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 17 Gusht, 2019