Apartament 2+1 në shitje, në Sheshin “Demokracia” 600 Shkoder

un Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 106.5 m² të ndodhur në Sheshin “Demokracia”.

Apartamenti ndodhet në katin e nëntë, dhe ofron një sallon + kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe një banjo.

I gjithë apartamenti është shtruar në pllaka cilësore, dhe ballkoni ofron pamje mbrapa.

Pallati është i pajisur me ashensor 24 orë.

Ndryshuar ne 16 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 16 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 16 Gusht, 2019